Коя е най-високата игра на mlb?

Най-високият комбиниран резултат в една игра е 49 пуска на 25 август 1922 г, когато Чикаго Къбс победиха Филаделфия Филис с 26-23. Рекордът за най-много бягания, отбелязани от отбор в един ининг, е 18, поставен от Чикаго Уайт Stockings (сега Чикаго Къбс) срещу Detroit Wolverines на 6 септември 1883 г.

Кой беше най-големият удар в историята на MLB?

Най-големите Blowout Games на бейзбола разказват историята на най-изкривените игри в историята на голямата бейзболна лига. Най-мащабният мач в историята на голямата лига беше на 22 август 2007 г., когато Тексас Рейнджърс победи Балтимор Ориолс с 30-3. Това е 27-проходен диференциал.

Коя е най-високата MLB игра в съвременната ера?

Повечето рънове, отбелязани от отбор в една игра, са 36, от Чикаго Колтс (сега Къбс) срещу Луисвил Колонълс през юни 1897 г. „Модерният“ рекорд (което означава след 1900 г.) е 30 отбелязани от Тексас Рейнджърс срещу Балтимор Ориолс през август 2007 г.

Какъв е най-високият резултат MLB мач от един отбор?

По отношение на отбелязаните резултати от един отбор в една игра, отборът на Чикаго NL, известен тогава като Белите чорапи, постави рекорда със своята Победа с 36-7 над Луисвил през 1897 г.

Имало ли е някога мач с 27 зачертавания?

Necciai е най-добре запомнен с уникалния подвиг да избие 27 батера в игра от девет ининга, която той постигна в клас D Апалачската лига на 13 май 1952 г. Той е единственият питчър, който някога е правил това в девет ининга, игра в професионалната лига.

TEX@BAL: Рейнджърс отбеляза 30 ръна срещу Orioles

Някога бейзболен отбор отбелязвал ли е 1000 бягания на сезон?

Първият път, когато отбор отбеляза най-малко 1000 ръна на сезон, беше през 1930 г., когато янките отбелязаха 1062 бягания, а Св. ... Ред Сокс от 1950 г. отбелязаха 1027 бягания и завършиха трети, докато индианците от 1999 г. отбелязаха 1009 и завършиха първи в Централната дивизия. Янки от 1999 г. спечелиха вимпела.

Какъв е най-високият резултат в баскетболен мач?

На 13, 1983 г. Детройт Пистънс победи Денвър Нъгетс 186-184 в троен извънреден труд. Това беше и остава най-резултатният мач в историята на НБА.

Коя е най-резултатната игра в историята на НБА?

На 2 март 1962 г. Уилт Чембърлейн отбеляза 100 точки и свали 25 дъски, като член на Филаделфия Уориърс при победа със 169-147 над Ню Йорк Никс.

Какъв е най-високият резултат във футбола?

КАТО Адема 149–0 SO l„Emyrne“ беше футболен мач, изигран на 31 октомври 2002 г. между два отбора в Антананариво, Мадагаскар. Той държи световния рекорд за най-висок резултат, признат от Книгата на рекордите на Гинес.

Коя е най-дългата игра на MLB, играна някога?

Pawtucket Red Sox и Rochester Red Wings, два отбора от Triple-A International League, изиграха най-дългата игра в историята на професионалния бейзбол. Той продължи 33 ининга, с 8 часа и 25 минути игра време.

Коя е най-бързата стъпка, записана някога?

Най-бързият терен, хвърлян някога

В резултат на това на Аролдис Чапман се приписва най-бързото хвърляне на терена в историята на MLB. На 24 септември 2010 г. Чапман влезе в историята на MLB. След това новобранец за облекчение на Синсинати Редс, файърболърът пусна бърза топка в 105,1 mph от PITCH/fx.

Кой е мачът с най-висок резултат в НБА без продължения?

Най-висок резултат NBA игра в историята на редовния сезон без OT. На 2 ноември 1990 г., когато Голдън Стейт Уориърс се регистрират победа със 162-158 над Денвър Нъгетс на Макникълс Арена. Уориърс и Нъгетс комбинираха 120 коша, от които само шест бяха с три точки.

Коя е играта с най-нисък резултат в историята на НБА?

Рекорд на НБА с най-нисък резултат

На 22 ноември 1950 г. Форт Уейн Пистънс победиха действащите шампиони на Минеаполис Лейкърс с 19:18, в мача, който ще остане в историята като игра с най-нисък резултат (37 комбинирани точки).

Коя е най-резултатната четвърт в НБА?

Най-високата една четвърт в историята на НБА беше 99 комбинирани точки от Сан Антонио Спърс (53) и Денвър Нъгетс (46). Въпросната четвърт беше четвъртата четвърт в мач на 11 януари 1984 г. Това беше дива игра, тъй като Нъгетс спечелиха с краен резултат 163-155.

Някога баскетболен мач достигал ли е 200 точки?

Резюме. Най-резултатният мач от редовния сезон в историята на НБА е троен мач с продължения между Детройт Пистънс и Денвър Нъгетс на 13 декември 1983 г.. ... Най-резултатният мач от редовния сезон в регламента е между Голдън Стейт Уориърс и Денвър Нъгетс на 2 ноември 1990 г.

Кой отбеляза над 100 точки в баскетболен мач?

На 2 март 1962г. Уилт Чембърлейн постави рекорда на НБА в един мач, като събра 100 точки за Филаделфия Уориърс при победа със 169-147 над Ню Йорк Никс. Не 98 точки, не 102, а хубави 100 кръга – внушителен рекорд, поставен от най-внушителен играч.

Коя е играта с най-висок резултат на Майкъл Джордан?

На 20 април 1986 г. в игра 2 от серията от първия кръг срещу Селтикс Джордан отбеляза своите легендарни 63 точки, рекорд, който все още е в сила. Звездният нападател на Селтикс Лари Бърд каза: „Той е най-вълнуващият, страхотен играч в играта днес.

Колко отбора на MLB са отбелязали 1000 ръна за сезон?

От 1900 г. седем отбора са отбелязали 1000 или повече ръна на сезон, като най-скорошният е Кливланд Индиънс от 1999 г., който отбеляза 1009 ръна, за да стане първият отбор след Бостън Ред Сокс от 1950 г. (1027), достигнал четири цифри.

Вкарвал ли е отбор някога във всичките 9 ининга?

От 1900 г. само два отбора са успели да отбележат гол във всеки от деветте ининга на игра. На 1 юни 1923 г Ню Йорк Джайънтс направи го срещу Филаделфия Филис, като спечели с 22-8.